۱۳ اسفند

برای پیداکردن سرور مجازی ارزان قیمت..!

بسیاری از صاحبان تجارت همیشه به دنبال یافتن هاستینگ VPS ارزان هستند. بسته های وی پی اس به این دلیل محبوبیت دارند که همان امکانات بسته های سرور اختصاصی را ارائه می دهند اما با قیمت ارزانتر.

با اینکه می توانید بسته های بسیار ارزان وی پی اس (سرور مجازی) را نیز بیابید اما دقت کنید که تمام این بسته ها نمی توانند همه نیازهای شما را برآورده کنند. پس اشتباه نکنید و تنها براساس قیمت ارزانتر یک بسته را انتخاب نکنید.

مشتریان و خریداران وی پی اس (سرور مجازی) می دانند که بسته های استاندارد وب هاستینگ فاقد ملزوماتی که برای اجرای اپلیکیشن های مختلف و دادن خدمات به مشتریان است، هستند. زمانی که آنها وب هاستینگ پلن خود را به یک هاستینگ وی پی اس تغییر می دهند، باید هزینه نسبتا زیادی را بپردازند و به همین دلیل اکثرا به دنبال انتخاب هاستینگ وی پی اس ارزانتر می گردند. معمولا ارائه دهندگان هاستینگ وی پی اس با رقیبان خود در زمینه ارائههاستینگ ارزانتر رقابت می کنند، یعنی در بسته های خود حداقل منابع موردنیاز را ارائه می دهند و هرکس می تواند با این حداقل ها سایت و اپلیکیشن های خود را اجرا و اداره کند هاستینگ ارزانتر و هرکس به منابع بیشتر احتیاج داشته باشد به دنبال یافتن پکیج های گرانتر با منابع بیشتر می رود.زمانی که می خواهید بسته وی پی اس را خریداری کنید باید به محتوای بسته توجه کنید و با توجه به نیازهای تجارت و اپلیکیشن هایتان بهترین را انتخاب کنید نه صرفا ارزانترین را. ارائه دهندگان هاستینگ صاحبان تجارت های مختلف را با تبلیغ کردن قیمت ارزانتر بسته های خود جذب می کنند، زمانی که توانستند توجه شما را جلب کنند، خیلی زود در می یابید که منابع موردنیاز شما در بسته ای که قیمتش ارزانتر است وجود ندارد. به همین دلیل مجبور می شوید پهنای باند، حافظه و سی پی یو بیشتر خریداری کنید و در نهایت متوجه می شوید که بسته ارزان برای شما ارزان تمام نمی شود.

اشتراک

ارسال نظر