۳۰ دی

وردپرس

wordpress

ورد پرس یکی از پلت فرم های معنایی است که برای مجموعه ای از مشخصات طراحی شده است. این سیستم تجربه ای آسان،  خوشایند و کاربردی برای انتشار در اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد. سبزاندیش  به شما سیستم مدیریت محتوای ورد پرس که با انتشار رایگان، استاندارد، سریع و واضح را به شما پیشنهاد می دهد که توسط آن می توانید تنظیمات دلخواه خود را بر روی آن اعمال نمایید.
صدها هزار پلاگینی که وردپرس را توسعه می دهند وجود دارد که موجب می شود عملکرد واقعی آن بینهایت خواهد شد. شما آزادی عمل خواهید داشت که هر تغییراتی که می خواهید در کدها ایجاد نمایید یا تعیین کنید که از چه طریقی پروژه های تجاری خود را بدون پرداخت هیچ هزینه ای بابت لایسنس انجام دهید. این یکی از مزایای این نرم افزار است که نه تنها قیمت آن رایگان بوده، بلکه در کنترل و مدیریت آن نیز شما دسترسی کامل خواهید داشت.
تقریبا بیش از ۱۷درصد از سایت های موجود در وب از طریق وردپرس برنامه نویسی شده اند که طراحان به دلیل انعطاف پذیری آن بسیار از آن استفاده می کنند.
از مزایای استفاده از ورد پرس می توان مشخصات زیر را نام برد :
–    سادگی : سادگی استفاده از وردپرس به شما امکان انتشار و آنلاین شدن سریع محتوا را در عرض چند دقیقه می دهد و وردپرس برای این ایجاد شده است.
–    انعطاف پذیری: با وردپرس می توانید هر نوعی از وب سایت دلخواه را ایجاد کنید، یک سایت شخصی یا وبلاگ، سایت تجاری و یا دولتی، وبسایت خبری یا تجمعات آنلاین حتی شبکه یک وبسایت. شما می توانید سایت خود را با قالب زیباسازی کنید و آنرا با پلاگ این ها تعمیم دهید. شما همچنین می توانید ابزارهای موردنظر خود را ایجاد کنید.
–    سهولت در انتشار: می توانید خیلی سریع محتوای دلخواه را برای ساختن فایل متنی با وردپرس ایجاد کنید. پست ها و صفحاتی بسازید، آنها را پاک کنید، فایل ویدئویی وارد وارد کنید و با یک کلیک محتوای شما بر روی سایت قرار می گیرد.
–    مدیریت کاربران: هرکسی به این دسترسی نیاز ندارد. ادمین ها سایت را مدیریت می کنند. ادیتورها با محتوا سرو کار دارند، مولفان متن محتوا را می نویسند و مشترکان صفحه کاربری دارند که می توانند آنرا کنترل کنند. این موضوع به شما این امکان را می دهد که افراد مختلفی در مجموعه شما برای انجام آن شرکت کنند.
–    مدیریت فایلهای صوتی و تصویری: ضرب المثلی وجود دارد که در یک تصویر به اندازه صدها کلمه حرف وجود دارد به همین دلیل باید بتوانید سریع و آسان تصاویر یا ویدئوهای خود را آپلود کنید. آنها را گرفته و بر روی صفحه بیاندازید تا در سایت شما اضافه شوند. سپس متن دلخواه، عنوان و عکس های دیگر را به گالری خود بیافزید. همچنین ابزارهایی برای ویرایش عکس نیز وجود دارند که می توانید از آنها نیز استفاده نمایید.
–    استاندارد بودن: هر قسمتی از کدنویسی وردپرس کاملا بر اساس استانداردهای W3C برنامه نویسی شده است. این بدان معناست که وبسایت شما در مرورگرهای روز به درستی کار می کند و این قابلیت در نسل بعدی مرورگرها نیز باقی می ماند.
–    سیستم قالب آسان: به صورت پیش فرض دو قالب بر روی وردپرس وجود دارد که در صورتیکه تمایلی به استفاده از آنها نداشتید می توانید از هزاران دایرکتوری موجود برای ورد پرس قالب مورد نظر خود را دانلود نمایید.
–    ایجاد نظر: وبلاگ شما خانه شماست و نظرهایی که در آن ثبت می شوند فضایی برای دوستی و دنبال کردن محتوای شما پدید می آورد. ابزارهای نظر وردپرس به شما همه امکانات مورد نیاز برای بحث های انجمن را فراهم می کند.
–    بهینه سازی موتورهای جستجو: زمانی که مدیر بخش اسپم وب اعلام می کند که وردپرس انتخاب بسیار خوبی است یعنی ۸۰-۹۰% مکانیک بهینه سازی موتور جستجو برای شما اعمال شده است. همچنین پلاگ این های زیادی وجود دارند که کنترل بهینه سازی موتور جستجو را در اختیار شما قرار می دهد.
–    چند زبانه بودن: این سیستم مدیریت محتوا در ۷۰ زبان زنده دنیا قابل دستیابی است که این امکان را برای شما مهیا می کند که اگر شما یا شخصی که بر روی وبسایت کار می کند ترجیح میدهد که با زبانی غیر از انگلیسی سایت را طراحی کند با مشکلی مواجه نشود.
–    نصب آسان و به روز رسانی: وردپرس به آسانی نصب و به روزرسانی می شود. اگر از برنامه های FTP استفاده می کنید می توانید پایگاه داده خود را ایجاد نموده و سپس اطلاعات خود را آپلود نمایید.
–    مالکیت کامل اطلاعات: سرویس های میزبانی ممکن است تغییر پیدا کنند و یا طراح سایت شما قابل دسترسی نباشد در این صورت جای هیچگونه نگرانی نیست و شما می توانید به همه دیتاها و محتواهای خود دسترسی داشته باشید.

اشتراک

ارسال نظر