۱۷ دی

چگونه می‌توانم کلمه عبور کنترل پنل DirectAdmin خود را ریست کنم؟

برای تغییر رمز عبور کنترل پنل سرویس هاستینگ (DirectAdmin) خود می توانید از طریق پنل کاربری خود درسبزاندیش  به آدرس

http://www.sabzandishco.ir/client

اقدام نمایید. برای انجام اینکار می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱. وارد پنل کاربری خود درسبزاندیش شده و در منوی اصلی (ستون سمت راست پنل کاربری) بر روی «سرویس های من» کلیک کنید.

۲. در صفحه ظاهر شده و در آخرین ستون جدول لیست سرویس های هاستینگ خود درسبزاندیش، بر روی فلش سبز رنگ در مقابل سرویس مورد نظر کلیک کنید تا صفحه مشخصات آن سرویس هاستینگ نمایش داده شود.

۳. در قسمت «مشخصات ورودی» در صفحه «مشخصات سرویس» می توانید رمز عبور جدید خود برای دایرکت ادمین را دوبار در فیلدهای «کلمه عبور جدید را وارد کنید» و «تایید کلمه عبور» وارد نموده و بر روی دکمه «بروز رسانی» کلید کنید.

در هنگام تغییر رمز عبور دایرکت ادمین در این بخش می بایست موارد زیر را در نظر داشته باشید.

۱. رمز عبور انتخابی می بایست حداقل شامل ۶ کاراکتر و ترکیبی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی به همراه اعداد باشد (از هر نوع کاراکتر حداقل یکبار در رمز عبور انتخابی استفاده شده باشد) در غیر اینصورت سیستم از تغییر رمز عبور خودداری خواهد کرد.

۲. در صورتیکه رمز عبور دایرکت ادمین با موفقیت تغییر کند، رمز عبور جدید به همراه نام کاربری دایرکت ادمین در سطر «نام کاربر/کلمه عبور» به فرم username / password نمایش داده خواهد شد.

پیشنهاد می‌کنیم برای از افزایش امنیت اکانت خود از رمز عبوری استفاده کنید که حداقل ۸کاراکتر طول داشته و ترکیبی تصادفی از حروف بزرگ و کوچک انگلیسی، اعداد و علامتهای -+!@#$%^&*() باشد.

در صوریتکه رمز عبور پنل کاربری خود در سبزاندیش را فراموش نموده اید، می توانید از طریق آدرس زیر درخواست ریست کردن رمز عبور پنل کاربری خود را ثبت کنید.

https://www.sabzandishco.ir/client/pwreset.php

اشتراک

ارسال نظر